Pod koniec ubiegłego tygodnia spotkaliśmy się z rodzicami i młodzieżą, która 23 maja wyjedzie na tygodniową mobilność do Mantui w ramach programu Erasmus+.

Za świetną współpracę przy przygotowywaniu dokumentów mobilności młodzieży dziękujemy koordynatorom w szkołach naszego konsorcjum: pani Monice z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Myślenicach oraz pani Katarzynie i panu Piotrowi ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Pcimiu. Pani Małgorzacie i pani Agacie z Liceo również bardzo dziękujemy! 😁

W czasie, gdy w Liceo trwają matury, równolegle domykamy kolejny ważny etap projektu Erasmus+. Mantua jest już naprawdę blisko.

📌 INFORMACJE O PROJEKCIE

Program: Erasmus+ | Akcja 1: Mobilność uczniów i kadry edukacji szkolnej

Numer projektu: 2025-1-PL01-KA121-SCH-000333060

🏫 KONSORCJUM PROJEKTU:

Koordynator: Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Liceo w Myślenicach

Członkowie: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Myślenicach

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Królowej Jadwigi w Pcimiu

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Myślenicach

🇪🇺 Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Narodowej Agencji Programu Erasmus+. Unia Europejska ani podmiot udzielający dotacji nie ponoszą za nie odpowiedzialności.