🗓️ 31 marca trzy utalentowane uczennice Liceo zajęły miejsca na podium podczas 71. Konkursu Recytatorskiego w MOKiS! 🏆🎭

Podczas eliminacji powiatowych Anna i Natalia zdobyły ex aequo miejsce drugie 🥈 i tym samym ruszają podbijać Kraków na etapie rejonowym! 🏰✨ Aleksandra wywalczyła wspaniałe miejsce trzecie. 🥉👏

Deklamatorki włożyły ogrom pracy w przygotowania do konkursu:

⏰ przychodziły przed lekcjami i zostawały po nich na próby,

🏫 ćwiczyły na szkolnych korytarzach, w jadalni, a nawet w pokoju nauczycielskim!

🧠 oczywiście poświęciły też sporo czasu na perfekcyjne opanowanie pamięciowe tekstów. 📚🗣️

Dlatego tym bardziej wszystkim Laureatkom serdecznie gratulujemy!