31 marca trzy utalentowane uczennice Liceo zajęły miejsca na podium podczas 71. Konkursu Recytatorskiego w MOKiS! ![]()
![]()
Podczas eliminacji powiatowych Anna i Natalia zdobyły ex aequo miejsce drugie
i tym samym ruszają podbijać Kraków na etapie rejonowym! ![]()
Aleksandra wywalczyła wspaniałe miejsce trzecie. ![]()
![]()
Deklamatorki włożyły ogrom pracy w przygotowania do konkursu:
przychodziły przed lekcjami i zostawały po nich na próby,
ćwiczyły na szkolnych korytarzach, w jadalni, a nawet w pokoju nauczycielskim!
oczywiście poświęciły też sporo czasu na perfekcyjne opanowanie pamięciowe tekstów. ![]()
![]()
Dlatego tym bardziej wszystkim Laureatkom serdecznie gratulujemy!
