Wyniki konkursu „Autyzm – różnorodność, którą warto zrozumieć”

Ogłaszamy wyniki szkolnego konkursu profilaktycznego z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu.

Wyróżnienie zdobyły Natalia i Kaja z klasy 3.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, kreatywność i wrażliwość. Wasze prace pokazały, jak ważne są empatia, akceptacja i zrozumienie różnorodności.

Konkurs był częścią szkolnego programu profilaktycznego – miał na celu uwrażliwienie na potrzeby innych oraz rozwijanie otwartości na różnorodność. Była to okazja do refleksji nad tym, jak współpracować i uczyć się z osobami w spektrum autyzmu.